Lodě.cz on-line přístav pro plavby na sladkých i slaných vodách

Vaše plavby začínají u nás...
Úvod>O firmě

Zastoupení SeaHelp ve Východní Evropě

Registrace lodí

Praktické kurzy VMP 

Lodě.cz, jakožto přirozená brána do světa lodního průmyslu a obchodu byly vytvořeny s využitím vlastního potenciálu jakožto platforma internetového tržiště informací o lodích, službách a souvisejících tématech včetně atraktivní aktuální nabídky lodí k určených k prodeji. Lodě.cz jsou prioritně orientovány na všechny zájemce o lodě, plavbu a celou širokou související problematiku. Lodě.cz tím nyní zároveň vytvářejí zcela nový prostor pro obchodní příležitosti a to zejména prodejcům,pronajímatelům, dodavatelům a výrobcům lodí, marínám, servisům, nezávislým odborníkům a všem ostatním firmám aktivním v rámci lodního průmyslu na jedinečném místě v samotném centru internetové lodní komunity. Tato platforma se podle dlouhodobých statistik stala velmi účinným prodejním kanálem.

Výrazným rozšířením informačních zdrojů pro všechny, zejména nové zájemce o lodě a to bez ohledu na to zda jde o lodě nové či z druhé ruky, otevírají Lodě.cz všem subjektům a obchodním firmám jedinečné obchodní příležitosti a tím pomáhají růst celému oboru.

Díky našim dlouhodobým zkušenostem z oboru, jeho detailní znalosti a klíčovým strategickým partnerstvím spolu s umístěním na jedinečné intuitivní adrese jsme schopni dlouhodobě vytvářet prostředí pro úspěšné obchodování.

Lodě, s.r.o se v roce 2009 pro oblast Východní Evropy stala zástupcem rakouské společnosti SeaHelp GmbH poskytující asistenční služby na moři. V průběhu let se činnost společnosti SeaHelp (www.sea-help.eu) dále profilovala jakožto instituce poskytující podporu skipperům a majitelům lodí v mnoha oblastech. V roce 2013 jsme tak například řešili otázku DPH u lodí po vstupu Chorvatska do EU, v roce 2014 bylo profilovým tématem proclívání. V minulém roce se SeaHelp GmbH stal pojišťovacím makléřem a už v prvním roce zahájení činnosti pojistil přes sto lodí. Pojištování lodí se tak přirozeně stalo i činností, kterou nabízíme.